top of page
Vyhledat
  • Vávra

3 nejlepší knihy, které jsem četl v listopadu


1. Hraničářův učeň 4 - Nositelé dubového listu (John Flanagan) - ve čtvrtém díle se konečně podaří Haltovi a Horácovi najít Willa a princeznu Kasandru, která se skrývá pod jiným jménem. Velkou částí tohoto dílu je válka Skandinajců proti Temudžajům, kde Will a jeho přátelé bojují na straně Skandinajců proti přesile Temudžajů. Bavilo mě, dobře se čte, nejde se od knihy odtrhnout a jít včas spát.


2. Já, Finis (Václav Dvořák) - ze země záhadně mizí osmiletí kluci - přesně v den svých 8. narozenin. Starší Petr však nezmizel. Jednou zmizí i jeho mladší bráška a Petr se vydá ho hledat. Hledání ho dovede až na cizí planetu, kde se spřátelí s jinými kluky, kterým se podařilo utéct po jejich únosu. Jak asi vše dopadne? Kniha je psána opravdu drobným písmem. Ilustrace od Jakuba Cenkla jsou hodně zajímavé. Kniha mě moc bavila.


3. Ukradený poklad (Pavel Valach) - kniha vypráví o Julii, která ve snu přenese do právě čtené knihy o pirátech a ukradne jim poklad. Co se spokladem děje dál, Vám neřeknu, dozvíte se to z knihy. V knize jsou komiksové obrázky od Tomáše Chluda. Kniha mě bavila, má 50 kapitol.

9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page