top of page
Vyhledat
  • Vávra

3 nejlepší knihy, které jsem četl v červnu


Jak jste si všimli, v červnu jsem nebyl moc aktivní. Bylo to tím, že jsem k narozeninám dostal velkou spoustu knih, které jsou hlavně naučné a o těchto knížkách napíšu samostatný příspěvek. Špatně by se mi v právě čtených knihách hodnotily encyklopedie. A jaké jiné knihy se mi v červnu nejvíc líbily?


1. Prašina 3 - Bílá komnata (Vojtěch Matocha) - třetí díl Prašiny nebyl v rokytnické knihovně stále dostupný a já jsem se na něj tak těšil, že mi ho mamka nakonec koupila. Ve třetím díle se En vydá na Prašinu hledat Bílou komnatu. Tentokrát jde sama. Její kamarádi Jirka s Tondou se En vydávají hledat. Tento díl je hodně napínavý s nečekaným koncem. Jestli jste četli 1 a 2, 3 musíte dát.


2. Dobrodružství Jo, Zefky a Žoko - Hadí soutěska (Hergé) - komiks od autora Tintina, méně známá pětidílná série. Příběh vypráví o sourozencích Jo a Zefce a jejich šimpanzovi Žoko, kteří jednoho dne na horách potkají Maharádžu z Goopálu. Nejprve se zdá, že spolu budou soupeřit, ale později se vše změní.


3. Pan Smraďoch (David Walliams) - další z knih Davida Walliamse, která mě docela bavila. Vypráví příběh o holce, která schovává bezdomovce v kůlně. Její matka to zjistí zrovna ve chvíli, kdy je u nich na návštěvě reportér a celou situaci s bezdomovcem popíše jinak, než ve skutečnosti je. Bezdomovec se přestěhuje z kůlny do domu. O pár dní později zjistí, kdo je bezdomovec zač. Jak se k němu začne matka po tomto zjištění chovat? A co on na to?


14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page