top of page
Vyhledat
  • Vávra

3 nejlepší knihy, které jsem četl v únoru


  1. Divoši (Lucie Lomová) - Další z komiksů od Lucie Lomové, který mě bavil. Cestovatel se vydá do Paraguaye za indiány, se kterým se už nějakou dobu zná. Zjistí, že indiáni mají záhadnou nemoc a tak jednoho z nich vezme do Evropy, aby mu sehnal doktora a pokusili se zachránit kmen. Ani jsem nevěděl, že komiks je podle skutečné události.

  2. Děda kamnář a toulavý Pecivál (Klára Smolíková) - Když přestane ve městě fungovat elektrika, sourozenci Natálka a Hugo odjedou k dědovi na prázdniny. Jejich děda je kamnář. Každý den děda odchází z domu, děti ho stopují. Stopy je dovedou k sousedovi, kde děda s pomocí souseda staví kamna. Kniha pěkně popisuje kamnářské řemeslo. Můj táta je kamnář, tak mě kniha bavila

  3. Brána času - Pod pirátskou vlajkou (Thomas Brezina) - Knihy od T. Breziny mě hodně baví. Brána času je další ze sérií, ve které parta kamarádů cestuje časem. V tomto díle jejich hlavní nepřítel uteče z vězení a nakonec je donutí cestovat časem do dob pirátů, aby mu donesli pirátský poklad. Těším se na další díl.

4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page